Gıda Entegre Sistemlerinde
50 YILLIK TECRÜBE

Gıda teknolojisinde dünyanın lider kuruluşlarının temsilcisi olmanın haklı gururunu taşıyan Feyzi A.Ş. kırmızı ve beyaz et (kanatlı) ve kırmızı et kesimhaneleri, ileri işleme, balık işleme, patates işleme, tüketime hazır ürünlerin üretilmesi, her türlü ürün paketleme ve soğutma sistemleri konusunda yarım yüzyıldan fazla bir süredir ileri teknoloji ile müşterilerinin hizmetindedir. Başlangıçta sadece makine ve ekipman temin eden mümessil firma olarak çalışan kuruluşumuz gelişen pazar şartlarına bağlı olarak 2.el, yardımcı ve sarf malzemelerinin temini, tedariğinde yardımcı olduğu makinelerin montajı, devreye alınması ve eğitimi, yedek parça, bakım ve onarım hizmetlerinin sağlanması, danışmanlık gibi pek çok konuda 35 kişiyi aşkın kadrosuyla hizmet vermektedir.

Feyzi A.Ş. hızla değişen pazar taleplerini yakından izleyerek ürünlerinde her zaman yenilik arayan ve böylelikle tüketici ihtiyaçlarına duyarlı olan üreticileri desteklemektedir.

Yatırım rotanızı doğru çizebilmek için size sunduğumuz tüm bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız, son kararınızı vermeden önce bize mutlaka danışın!

About Inner Image
About Inner Image
About Inner Image

DEĞERLERİMİZ

Sorumluluk
İnsiyatif ve kararlılık
Açıklık ve dürüstlük
İşbirliğine açıklık
Güvenilirlik, inandırıcılık, yasalara uygunluk
Yenilikçilik
Müşteri odaklılık

Program Image
Program Image

TARİHÇEMİZ

Firmamız Türkiye’deki ilk mümessil firmalardan biri olarak elli yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir.

Gıda alanında özellikle beyaz et, kırmızı et, balık, patates ve diğer gıda sektörleri makinaları konusunda kendi alanının dünyadaki en önemli makine üreticisi firmalarının mümessilliğini yapmaktadır. Bu markalar bütün dünyada olduğu gibi, Türkiye’de de kendi alanlarında büyük pazar payına sahiptir.

Tarihsel anlamda en büyük özelliğimiz, önemli teknolojileri Türkiye’ye getirerek faaliyet gösterdiği sektörleri gelişmesine katkıda bulunmasıdır. Firmamız sadece bir mümesillik firması olmayıp en önemli özelliği olan danışmanlık, satış ve satış sonrası teknik servis verme konusunda uzmanlaşmıştır.

HEDEFLERİMİZ

Dünyada gıda üretimine yön veren proses makinelerinin Türkiye’de satışını doğru şekilde ve zamanda yaparak ekonomiye kazandırmak.

Müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak onlara en hızlı ve en faydalı hizmeti vermek.

Yenilikçi fikirlerle kaliteden ödün vermeden üretilen makina ve ekipmanlarımızla faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde sürekliliği sağlamak.

Program Image